faq

Dla kogo są magazyny self-storage?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm.

To idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób szukających sposobu na przechowanie przedmiotów, na które brakuje miejsca w domu czy mieszkaniu. W ten sposób przechować można np. sprzęt turystyczny, rowery, motory czy też skutery, meble i wszystkie te rzeczy i przedmioty, jakie używamy sezonowo, lub których nie używamy na co dzień, a z którymi, z tych czy innych względów, ciężko się nam rozstać. W magazynach samoobsługowych przechowywać można także meble na czas remontu.

Klienci instytucjonalni korzystać mogą z powodzeniem z naszej oferty. Ze względu na elastyczny czas najmu oraz zróżnicowaną powierzchnię, magazyny samoobsługowe są wręcz stworzone dla niewielkich firm potrzebujących do różnych celów niewielkiej powierzchni magazynowej, nierzadko jedynie okresowo, gdy długoterminowy wynajem dużego magazynu nie ma ekonomicznego uzasadnienia.

Dlaczego warto wybrać self storage?

Zaletami magazynów self storage są: wysoki poziom zabezpieczeń oraz dostępność o każdej porze dnia i tygodnia. Ponadto taka przechowalnia rzeczy udostępniana jest klientowi na dowolny czas, a opłaty pobierane za usługę są stosunkowo niewielkie.

Jakie zabezpieczenia terenu stosujecie?

Zapewniamy stały monitoring, 24 godziny na dobę. Teren jest też chroniony, a brama otwiera się poprzez wpisanie indywidualnego kodu dostępu. Uniemożliwia to osobom niepowołanym wejście na teren parku magazynowego. Ponadto, klienci mogą zastosować dodatkowe zabezpieczenie własnego magazynu, np. w postaci kłódki lub sztaby antywłamaniowej. Nasz park magazynowy jest też ubezpieczony, a do poszczególnych komórek codzienny dostęp mają jedynie klienci, którzy z nich korzystają. Oferujemy też możliwość dodatkowego ubezpieczenia wynajmowanej powierzchni.

Jaki jest minimalny okres najmu?

Minimalny okres najmu to jeden miesiąc.

Czy wymagana jest kaucja?

W zależności od lokalizacji możemy wymagać jednomiesięcznej kaucji.

Czy istnieje możliwość przedłużenia umowy? Jakie są formalności z tym związane?

Dla wygody Klienta umowa zawierana jest na czas nieokreślony. W związku z tym nie ma konieczności jej przedłużania. Okres wypowiedzenia wynosi  jeden miesiąc. Wypowiedzenie można złożyć osobiście lub przesłać na adres mailowy oddziału. Istnieje też możliwość zawarcia umowy z określonym terminem najmu, możemy wtedy liczyć na otrzymanie zniżki.

Czego nie można przechowywać?

Nie wolno przechowywać żywych organizmów, produktów szybko psujących się, łatwopalnych oraz przedmiotów, których posiadanie jest niezgodne z prawem i stwarza zagrożenie dla otoczenia. Nie można też przechowywać rzeczy pochodzących z przestępstwa.

Od czego zależy cena usługi?

Opłata abonamentowa, płatna co miesiąc, uzależniona jest od wielkości wynajętego magazynu i zaczyna się już od 190 zł netto za miesiąc.

Czy składowane przedmioty objęte są ubezpieczeniem od kradzieży lub zniszczenia?

Nasze magazyny posiadają ubezpieczenie OC. W celu ubezpieczenia przedmiotów składowanych przez Klientów, oferujemy indywidualną polisę ubezpieczeniową.

Jak wygląda przekazanie magazynu?

Po podpisaniu umowy, Klient otrzymuje indywidualny dostęp do parku magazynowego. Rzeczy można przywieźć samemu lub zlecić firmie przewozowej.

Czy mają Państwo warunki do przyjęcia rzeczy z przeprowadzki bezpośrednio z ciężarówki?

Podjazd do każdego magazynu jest bezproblemowy. w przypadku kontenerów zewnętrznych odbywa się z poziomu ulicy. Wózki i inne narzędzia transportu Wynajmujący powinien zapewnić w swoim zakresie.

W lokalizacjach, w których posiadamy magazyny wewnętrzne oddajemy do dyspozycji najemców wózki do przewozu towarów.

>