SELF STORAGE GDAŃSK MAŁE MAGAZYNY

HOTEL DLA RZECZY PAKAMERA24 GDAŃSK


Gdańsk, ul. Słowackiego 185

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Bezpośrednie sąsiedztwo lotniska. Dogodny dojazd. Największy park kontenerów magazynowych, którym dysponujemy.

Zapraszamy - Gdańsk przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Być może nie słyszałeś jeszcze o czymś takim, jak magazyn samoobsługowy. Jest to temat, o którym jest w Polsce coraz bardziej głośno. To rozwiązanie, które jest atrakcyjne zarówno dla osób nie prowadzących żadnej działalności gospodarczej, jak też dla firm. Pakamera24.pl stawia na bezpieczeństwo. Nie musisz martwić się o to, czy przechowywane przez Ciebie przedmioty będą wciąż znajdować się w skrytce, kiedy znowu odwiedzisz hotel dla rzeczy w Gdańsku. Teren jest monitorowany i chroniony przez całą dobę. Na teren należącego do tego przedsiębiorcy obiektu wejdą tylko te osoby, które posiadają kod dostępu do bramy wjazdowej. Pamiętaj o tym, że każdy klient firmy Pakamera24.pl zamyka kontener własna kłódką. Pracownicy nie posiadają zapasowych kluczy. Jak widać na Tobie również ciąży obowiązek odpowiedzialnego zachowania się. Zadbaj o to, aby nie zgubić kluczy i nie spowodować przez to wystąpienia poważnego problemu.


Jest to usługa w systemie self storage. Na polskim rynku to wciąż pewnego rodzaju nowość. Pierwszy raz można było skorzystać z niej w naszym kraju w 2011 roku. Skrytki mają różne rozmiary. Wybierz opcję, która najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Konieczne jest wynajęcie skrytki przynajmniej na miesiąc. Nie można zawrzeć umowy z Pakamera24.pl na krótszy czas. W porównaniu z innymi firmami oferującymi podobne usługi ceny są tutaj atrakcyjne. Możesz samodzielnie przeprowadzić takie porównanie dzięki sieci internetowej. Wtedy sam przekonasz się o tym, że jest to prawda.

Komfort i swoboda użytkowania skrytek w hotelu dla rzeczy w Gdańsku
Jest to znakomita alternatywa dla garażu lub piwnicy, jeżeli chodzi o mieszkańców bloków. Z usługi może skorzystać również firma. Dzięki temu w budynku przez nią zajmowanym nie będzie konieczne wygospodarowanie miejsca, w którym można przechować chwilowo niepotrzebny sprzęt. W skrytce można przechować zarówno instrument, muzyczny, jak też mebel lub motocykl.

Odwiedź stronę pakamera24.pl i zapoznaj się z ciekawą ofertą tej firmy.


Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>