SELF STORAGE GORZÓW MAŁE MAGAZYNY

PO

HOTEL DLA RZECZY PAKAMERA24 GORZÓW WIELKOPOLSKI 


Gorzów Wielkopolski,
ul. E.Zawackiej 3 

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Świetna lokalizacja. Monitoring i oświetlenie. Dostęp 24/7. Nowoczesny park kontenerów magazynowych. Pierwszy magazyn samoobsługowy w Gorzowie. Zapraszamy - Gorzów Wielkopolski przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Jest to przestrzeń, z reguły o niezbyt dużych rozmiarach, w której możesz przechować należące do Ciebie przedmioty. Jest to alternatywa dla piwnicy lub garażu. Cokolwiek umieścisz w skrytce, będzie to dobrze chronione. Zadbają o to pracownicy firmy Pakamera24.pl. Szczegółowy opis oferty znajdziesz na witrynie internetowej tego przedsiębiorcy. Pamiętaj o tym, że nie jest prowadzony żaden rejestr odwiedzin. Nie musisz tłumaczyć pracownikom firmy celu wizyty. Klienci z Gorzowa Wielkopolskiego, którzy już zdecydowali się na skorzystanie z oferty przechowują w skrytkach takie przedmioty, jak biżuteria, pamiątki rodzinne, meble.

Firma Pakamera24.pl dba o bezpieczeństwo rzeczy, które jej klienci przechowują na należącym do niej terenie. Niezależnie od tego, czy jest to niewielki przedmiot, czy też motocykl możesz być pewien, że nikt nieuprawniony nie uzyska do niego dostępu. Nasze magazyny zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim są monitorowane i ochraniane przez cała dobę, siedem dni w tygodniu. Aby dostać się do tego miejsca trzeba posiadać kod dostępu do głównej bramy. Na klientach ciąży jednak pewna osobista odpowiedzialność. Każdy kontener zamykany jest na kłódkę należącą do osoby, która korzysta z usług firmy Pakamera24.pl. Nikt, kto jest tutaj zatrudniony nie posiada zapasowego klucza. Należy więc zachowywać ostrożność, ponieważ rozwiązanie problemu zgubionego klucza może zająć trochę czasu.

Zapłacisz tylko i wyłącznie za taka przestrzeń, jaka jest Ci potrzebna. Wiadomym jest, że kiedy ktoś chce przechować szafę potrzebuje więcej przestrzeni, niż ten, kto jest zainteresowany umieszczeniem w skrytce biżuterii. Nie ma sensu płacić za coś, czego nie potrzebujesz. Kontener trzeba wynająć minimum na miesiąc. Każda osoba potencjalnie zainteresowana skorzystaniem z oferty firmy Pakamera24.pl jest o tym informowana. Dotyczy to również mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic tego miasta.Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>