SELF STORAGE TORUŃ MAŁE MAGAZYNY

HOTEL DLA RZECZY PAKAMERA24 TORUŃ


Toruń, ul. Polna 29 a

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Nowoczesne kontenery do wynajęcia. Różne rozmiary. Monitoring, dostęp 24/7. Dogodny dojazd. Jedyny park kontenerów samoobsługowych w Toruniu. Zapraszamy - Toruń przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Warto podkreślić, że obiekt jest monitorowany i chroniony przez całą dobę. Aby wejść do środka należy okazać kod dostępu. Jeśli ktoś nie posiada specjalnej karty, nie może liczyć na to, że zostanie wpuszczony. Istnieje możliwość upoważnienia przez klienta firmy Pakamera24.pl osoby, która również będzie miała prawo wstępu do obiektu. Skrytka jest zamykana na kłódkę należącą do wynajmującego schowek. Klienci powinni pamiętać o tym, że zatrudnione w tym miejscu osoby nie posiadają zapasowych kluczy. Jeżeli je zgubisz, zaistnieje poważny problem. Lepiej więc zachować ostrożność i starać się zrobić wszystko to, co możliwe, aby do tego nie doszło. Oczywiście nie będzie to problem, którego nie da się rozwiązać. Poważnie jednak utrudni Ci to dostęp do rzeczy, które przechowujesz. Wynajem skrytki nie wiąże się z koniecznością wypełniania wielu stron dokumentów. Jest to sprawa, którą można załatwić szybko i sprawnie.

Atrakcyjne warunki wynajmu
Cechą charakterystyczną hotelu dla rzeczy jest to, że możesz wybierać pomiędzy skrytkami o różnej wielkości. Wiadomo, że inaczej będzie to wyglądało w przypadku, gdy planujesz przechowanie mebli, a całkiem inaczej, gdy chodzi o skuter. Zawsze płacisz tylko za taką przestrzeń, której potrzebujesz. Regulamin firmy Pakamera24.pl stanowi, że minimalny czas wynajmu wynosi jeden miesiąc. Nie można wynająć skrytki na krótszy czas. Możesz odwiedzać to miejsce, kiedy tylko chcesz. Nawet o takiej porze, która wielu osobom może wydać się nietypowa. Pracownicy firmy Pakmera24.pl nie zbierają informacji na temat tego, w jakim celu klient przychodzi. O ile dana osoba posiada kartę wstępu, wszystko jest w porządku. Nie jest prowadzony żaden rejestr odwiedzających.

Mieszkasz w Toruniu lub okolicach tego miasta? Jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty hotelu dla rzeczy? Pakamera24.pl ma dla Ciebie ciekawą propozycję. W porównaniu z konkurencją działającą w tej wciąż młodej w naszym kraju branży ceny są tutaj konkurencyjne. Masz pytania dotyczące oferty? Konsultant czeka na maila lub telefon od Ciebie.


Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>