Kalkulator powierzchni magazynowej

Zapraszamy do skorzystania z naszego innowacyjnego kalkulatora powierzchni magazynowej – idealnego narzędzia dla każdego, kto szuka optymalnego rozwiązania do przechowywania swoich rzeczy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przestrzeni dla mebli, sprzętu elektronicznego, dokumentów, czy innych przedmiotów, nasz kalkulator ułatwi Ci wybór.


Wystarczy, że zaznaczysz rodzaje i ilość rzeczy do przechowania, a nasz kalkulator szybko obliczy zalecaną powierzchnię magazynową, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki temu możesz łatwo zdecydować, jak duża powinna być wynajmowana przestrzeń, oszczędzając czas i pieniądze.


Skorzystaj z naszego kalkulatora już dziś i znajdź idealną powierzchnię magazynową dla siebie!


Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Nasza oferta:

Pakamera24 oferuje wynajem powierzchni magazynowej w Gorzowie Wielkopolskim w atrakcyjnych cenach. Magazyny (Self storage) są udostępniane klientom przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Klienci mogą trzymać w nich swoje przedmioty tak długo, jak potrzebują. Firma oferuje elastyczną umowę najmu, a także daje gwarancję bezpieczeństwa i prywatności. Klient jest jedynym posiadaczem kłódki do własnego kontenera. Oferta jest kierowana zarówno do osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Powierzchnie na wynajem mogą być doskonałą alternatywą dla schowków, komórek lokatorskich, piwniczek, piwnic, garaży i pomieszczeń gospodarczych. W magazynach od Pakamera24 można przechowywać różnorodne przedmioty od mebli i sprzętów domowych, przez zabawki, po narzędzia i wszystko to, co nie mieści się w domu lub firmie.
Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>