SELF STORAGE 

      MAGAZYN TORUŃ SAMOOBSŁUGOWY

SKŁADOWANIE RZECZY TORUŃ - PRZECHOWALNIA RZECZY, MEBLI, UBRAŃ


Magazyn Toruń,
ul. Polna 29 a

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Oferujemy Państwu ekskluzywne i nowoczesne opcje wynajmu kontenerów w różnych rozmiarach. Cechuje je doskonały monitoring, dostępny przez całą dobę, a także dogodny dojazd. Jesteśmy jedynym parkiem kontenerów samoobsługowych w Toruniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Toruńskiej Przechowalni Rzeczy.

Cennik - magazyny mini Toruń

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasze magazyny samoobsługowe w Toruniu oferują gwarancję całkowitego bezpieczeństwa przechowywanych przedmiotów dzięki monitorowaniu i ochronie przez 24 godziny na dobę. Jedynie osoby posiadające dostęp do kodu głównej bramy mają możliwość wejścia do środka. Warto pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy użytkownik musi zamknąć swój kontener na własną kłódkę i zabezpieczyć go przed niepowołanym dostępem. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.

Atrakcyjne warunki


Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej, mamy dla Ciebie szeroką gamę samoobsługowych magazynów o zróżnicowanej powierzchni. Bez względu na to, czy potrzebujesz magazynu o powierzchni 3m2, 6m2, 9m2 czy 12m2, u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Długość wynajmu jest do wyboru - minimalny okres wynajmu wynosi 1 miesiąc. Zawsze proponujemy konkurencyjne ceny, dzięki którym zaoszczędzisz na kosztach magazynowania.

Wygoda i elastyczność


Nasze magazyny są nie tylko przestrzenne i bezpieczne, ale także zlokalizowane w malowniczych rejonach. Z wygodną, szeroką drogą dojazdową, nasi klienci mają możliwość swobodnego podjazdu pod magazyn i komfortowego rozładunku. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja z naszych usług, dlatego też dajemy Ci możliwość realizacji formalności online, w prosty i wygodny sposób.


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Samoobsługowy magazyn, inaczej SelfStorage, to niewielka powierzchnia, którą wynajmuje się indywidualnym osobom bądź firmom do przechowywania przedmiotów. Magazyn samoobsługowy Toruń Pacamera24.pl zapewnia klientom całodobowy dostęp do przechowalni przez 7 dni w tygodniu. To w pełni bezpieczne miejsce z elastycznym leasingiem, w którym można przechowywać rzeczy.


Czym jest self storage i dlaczego warto korzystać z magazynów samoobsługowych?
Nie rzadko klienci indywidualni skutecznie wykorzystują pojemne magazyny kontenerowe jako alternatywę dla małych pomieszczeń mieszkaniowych, piwnic, garaży czy pomieszczeń gospodarczych. Firmy i organizacje wykorzystują magazyny self-storage jako elastyczne rozwiązanie, umożliwiające dowolną modyfikację powierzchni magazynowej, dostosowaną do ich bieżących potrzeb.


Schowek można wynająć w sposób łatwy i intuicyjny, a cała procedura może być przeprowadzona on-line, co znacznie ułatwia użytkownikom korzystanie. Udostępniamy naszym klientom magazyny obsługowe w Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Lublinie i Gdańsku.

Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Za pośrednictwem magazynów samoobsługowych oferowanych przez Pakamera24.pl w Toruniu, zarówno osoby prywatne jak i firmy mają dostęp do szerokiego wyboru powierzchni komórek dostępnych do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Kontenery Self Storage stanowią dodatkową przestrzeń, której brakuje Ci w domu lub w mieszkaniu. Co można przechowywać w magazynach Pakamera24.pl? Między innymi:

 • meble,
 • sprzęt turystyczny,
 • rowery, skutery, quady i motocykle,
 • kolekcje i pamiątki,
 • pudła przeznaczone na przeprowadzki,
 • wszystkie inne rzeczy na inne potrzeby.

Firmom

Kontenery samoobsługowe Toruń, które oferuje firma Pakamera24.pl, stanowią świetny wybór dla firm, potrzebujących dodatkowej powierzchni do przechowywania. To, co nas wyróżnia to elastyczna umowa najmu i szeroki wybór kontenerów i schowków, które będą idealne do przechowywania:

 • materiałów i budowlanych maszyn,
 • towarów firm e-commerce,
 • dokumentacji oraz materiałów promocyjnych,
 • próbek produktów,
 • niewykorzystywanych mebli biurowych i sprzętu biurowego.

Planujesz przeprowadzkę? Sprawdź jak możesz wykorzystać magazyny self storage. Przechowanie mebli i rzeczy Toruń.

Oferujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy jeśli potrzebujesz dodatkowej powierzchni magazynowej. W naszej ofercie znajdziesz magazyny i kontenery o różnych rozmiarach, które można wynająć na krótkie lub długie okresy. Bez względu na to, czy potrzebujesz miejsca na przechowywanie mebli, narzędzi, turystycznych gadżetów czy innych przedmiotów, z naszą elastyczną umową wynajmu bez haczyków jest to proste i wygodne. Nasi klienci mają nieograniczony dostęp do magazynów przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, a lokalizacja w Toruniu zapewnia dogodny dostęp z różnych części kraju. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie kontenery są monitorowane i zapewniamy prywatność, tak że to tylko Ty zostaniesz posiadaczem klucza do własnej komórki. Wybierz naszą ofertę i ciesz się dodatkową przestrzenią do przechowywania.

Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych o różnych rozmiarach i elastycznych umowach, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. U nas znajdziesz boxy samoobsługowe w bezpiecznych i monitorowanych obiektach. Możesz swobodnie dodawać i usuwać przedmioty w wybranej komórce, nie martwiąc się dodatkowymi kosztami. Zapewniamy pełną prywatność, ponieważ jako posiadacz kłódki tylko Ty masz do niej dostęp. Nasza oferta skierowana jest do każdej osoby poszukującej pojemnej przestrzeni na różnorodne przedmioty, przewyższającej możliwości magazynowania w domu lub mieszkaniu. Dzięki nam możesz bezpiecznie przechowywać meble, urządzenia, opony i różne pamiątki, mając do nich dostęp przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Oferujemy wynajem powierzchni magazynowej w atrakcyjnej cenie. Nasze magazyny samoobsługowe w Toruniu umożliwiają wynajem pojedynczych kontenerów oraz boxów magazynowych, w zależności od indywidualnych potrzeb. Mogą Państwo korzystać z pomieszczenia przez taki czas, jaki jest potrzebny do przechowywania swoich przedmiotów. Wprowadziliśmy elastyczny system wynajmu, bez dodatkowych kosztów i nieuczciwych praktyk. Nasze magazyny są dostępne dla klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dbamy o bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów, dlatego obiekt jest monitorowany przez cały czas. Mogą Państwo przechowywać u nas meble, narzędzia, opony samochodowe czy turystyczne, a nawet zabawki i pamiątki. Naszą ofertę kierujemy do osób, które potrzebują dodatkowego miejsca do przechowywania swoich rzeczy. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą magazyn samoobsługowy Pakamera24 Toruń.SKŁADOWANIE RZECZY - PRZECHOWYWANIE UBRAŃ - RZECZY - MEBLI - TORUŃ - PRZECHOWALNIE - MINI MAGAZYN - WYNAJEM BOKSÓW MAGAZYNOWYCH TORUŃ


Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>