SELF STORAGE GDAŃSK MAGAZYNOWANIE TOWARÓW

MAGAZYNOWANIE GDAŃSK


Gdańsk, ul. Słowackiego 185

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Bezpośrednie sąsiedztwo lotniska. Dogodny dojazd. Największy park kontenerów magazynowych, którym dysponujemy.

Zapraszamy - Gdańsk przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to doskonały wybór dla firm potrzebujących powierzchni magazynowej. Elastyczna umowa najmu i szeroki wybór powierzchni kontenerów i schowków sprawdzają się przy przechowywaniu:

 • materiałów i maszyn budowlanych,
 • towarów firm e-commerce,
 • dokumentów i materiałów promocyjnych,
 • próbek produktów,
 • nieużywanych mebli biurowych i nie tylko.


Planujesz przeprowadzkę? Sprawdź jak możesz wykorzystać magazyny self storage.


Niska cena najmu

Pakamera24.pl oferuje wynajem powierzchni magazynowej w niskich cenach. Klienci nie muszą wynajmować dużej przestrzeni. Ceny najmu, w zależnosci od indywidualnych potrzeb, odwzorowują wybraną wielkosć kontenera lub boxu magazynowego. To proste - wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar komórki. Bez ukrytych kosztów i "haczyków" w umowie.

Nieograniczony dostęp i elastyczna umowa najmu

Do naszych magazynów masz dostęp jak często chcesz aby dodawać lub zabierać przedmioty w razie potrzeby. Magazyny są otwarte dla klientów przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu bez konieczności ustalania przyjazdu. Boxy magazynowe są wynajmowane na tak krótko jak miesiąc, a swoje rzeczy możesz zatrzymać w nich na tak długo, jak chcesz.

Bepieczeństwo

Pakamera24.pl to bezpieczne rozwiązanie dla Ciebie i dla Twojej firmy. Nasze magazyny są monitorowane i chronione całodobowo. Zapewnianmy prywatność - klient jest jedynym posiadaczem kłódki do swojego kontenera.

Twój dom to Twoja prywatna przestrzeń, którą przez lata organizujesz najlepiej jak potrafisz.
Twój dom to Twoja prywatna przestrzeń. Nie zawsze możesz sobie pozwolić na gromadzenie nieużywanych na co dzień rzeczy. Magazyny samooubsługowe Pakamera24.pl zastąpią miejsce na strychu, piwnicę i dodatkowy pokój w mieszkaniu.

Właśnie z myslą o tych, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni magazynowej stworzyliśmy naszą ofertę. Jesli nie masz miejsca w domu lub nie chcesz zagracać prywatnej przestrzeni to skontaktuj się z nami. Oferujemy różne rozmiary kontenerów i elastyczną umowę najmu. Zgłoś się do nas i już tego samego dnia będziesz mógł podjechać pod swoją prywatną komórkę.

W magazynach samoobsługowych Pakamera24.pl troszczymy się o bezpieczeńswto, dlatego cały obiekt jest objęty 24-godzinnym monitoringiem. Po wynajęciu boxu self storage masz nieograniczony dostęp do swoich rzeczy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W naszych magazynach przechowasz meble, sprzęty domowe i turystyczne, opony samochodowe, zabawki, pamiątki, narzędzia, i wszystkie inne przemioty, które nie mieszczą się w Twoim domu.


Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>