SELF STORAGE 

      MAGAZYN SAMOOBSŁUGOWY GORZÓW WIELKOPOLSKI

SKŁADOWANIE RZECZY GORZÓW WIELKOPOLSKI - PRZECHOWALNIA RZECZY, MEBLI, UBRAŃ


Magazyn Gorzów Wielkopolski,
ul. E.Zawackiej 3 

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Świetna lokalizacja. Monitoring i oświetlenie. Dostęp 24/7. Nowoczesny park kontenerów magazynowych. Pierwszy magazyn samoobsługowy w Gorzowie. Zapraszamy - Gorzów Wielkopolski przechowalnie rzeczy.

Cennik - magazyn Gorzów

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Wynajmowane przez nas magazyny self-storage Gorzów Wielkopolski zapewniają bezpieczeństwo Twoim przedmiotom 24 godziny na dobę. Obiekt jest całkowicie monitorowany, a dostęp do bramy wjazdowej ma jedynie uprawniona osoba z wykorzystaniem specjalnego kodu. Kontener zamykasz swoją własną kłódką, a nikt z obsługi nie posiada dostępu do Twojego przechowywanego mienia.

Atrakcyjne warunki


Dostępne są magazyny o różnych wielkościach: 3m2, 6m2, 9m2 i 12m2. To Ty decydujesz, jakiej powierzchni potrzebujesz oraz na jak długo chcesz wynająć kontener. Nasze atrakcyjne ceny zadowolą każdego.

Wygoda i elastyczność


Przestrzenne, pojemne i bezpieczne magazyny to idealne miejsce na składowanie Twoich rzeczy. Nasza doskonała lokalizacja, wraz z dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową, umożliwia swobodny dojazd i wygodny rozładunek. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji z naszych usług poprzez umożliwienie Ci zdalnego załatwiania formalności.


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Magazyn Self Storage Gorzów Wielkopolski to niewielkie, ale pojemny przestrzenie magazynowe udostępniane prywatnym osobom i firmom do przechowywania produktów. Klienci Pakamera24.pl mogą mieć dostęp do swojego schowka całą dobę, każdego dnia.


Dodatkowa powierzchnia magazynowa
Zdarzają się sytuacje, że klienci indywidualni szukają alternatywy dla swoich starych piwnic czy garaży, a wtedy magazyny kontenerowe okazują się doskonałą opcją dla przechowywania mienia. Firmy i podmioty gospodarcze natomiast dostrzegają w self storage funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie, które umożliwia dowolne zwiększanie lub zmniejszanie powierzchni magazynowej.


Wynajem schowka jest prosty i intuicyjny
Oferujemy naszym klientom możliwość całkowicie on-line przeprowadzenia procesu wynajmu magazynów samoobsługowych. W dzisiejszych czasach jest to nie tylko wygodne, ale również pozwala zaoszczędzić cenny czas. Posiadamy magazyny samoobsługowe w Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Lublinie, Gdańsku i Toruniu, które klienci mogą wynająć z łatwością.


Mini magazyny - kontenery self storage Gorzów Wielkopolski - dla kogo jest nasza oferta?

Pakamera24.pl samoobsługowe magazyny zostały założone z myślą o osobach prywatnych i firmach, których potrzeby wiążą się z wyszukiwaniem dodatkowych miejsc do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Przystosowując się do wymogów Klientów, oferujemy nieograniczoną przestrzeń, którą można wynająć na tyle długo, na ile się zechce.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Planujesz przeprowadzkę? Sprawdź jak możesz wykorzystać magazyny self storage Gorzów Wielkospolki.

Myślisz o przeprowadzce i zastanawiasz się, gdzie przechowywać swoje rzeczy? Postaw na bezpieczne i profesjonalne self storage w Pakamera24.pl! Oferujemy wynajem przestronnych kontenerów magazynowych w różnych rozmiarach, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Ceny wynajmu są konkurencyjne i bez ukrytych kosztów.

Nasi klienci mają do dyspozycji magazyny samoobsługowe, które pozwalają na swobodny dostęp do przechowywanych przedmiotów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wszystkie nasze magazyny monitorujemy i chronimy całodobowo, zapewniając naszym klientom pełne bezpieczeństwo. Każdy box self storage posiada indywidualną kłódkę oraz klucz, co daje gwarancję prywatności.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca do przechowywania dokumentów, bagażu, czy przedmiotów domowych, w obiekcie Pakamera24.pl znajdziesz odpowiedni box magazynowy. Dysponujemy różnymi rozmiarami kontenerów, zapewniając naszym klientom elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Przygotowaliśmy również szeroką ofertę wynajmu magazynów - umowy najmu możesz dostosować do czasu, jaki potrzebujesz.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej, skontaktuj się z nami - nasz zespół chętnie pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Poznaj zalety naszych magazynów samoobsługowych w Gorzowie Wielkopolskim i umów się z nami na wynajem!

Czym są mini magazyny - boksy magazynowe?

Poszukujesz idealnego miejsca na przechowywanie swoich rzeczy? Może mini magazyny - boksy magazynowe będą dla Ciebie idealne! To niezwykle popularne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania swojego dobytku. W mini magazynach znajdziesz różne rozmiary i kształty, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania. Ponadto, często można wygodnie korzystać z takiego magazynu, ponieważ jest on stale chroniony i posiada możliwość dostępu przez całą dobę. Sprawdź już dziś naszą ofertę.


SKŁADOWANIE RZECZY - PRZECHOWYWANIE UBRAŃ - RZECZY - MEBLI - GORZÓW WIELKOPOLSKI - PRZECHOWALNIE - WYNAJEM BOKSÓW MAGAZYNOWYCH - MINI MAGAZYNÓW - KONTENERÓW MAGAZYNOWYCH


Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>