MAGAZYN SELF STORAGE 

      GDAŃSK

GDAŃSK - MAGAZYNY - SELF STORAGE


Magazyn Gdańsk,
ul. Słowackiego 185

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Nasz magazyn znajduje się w bezpośredniej bliskości lotniska, co zapewnia łatwy dojazd. Posiadamy największy w regionie park kontenerów magazynowych, dzięki czemu możemy przechowywać duże ilości rzeczy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług przechowalni rzeczy w Gdańsku.

Self Storage magazyn Gdańsk Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz magazyn self-storage to idealne miejsce na bezpieczne przechowywanie waszych przedmiotów. Cały obiekt jest monitorowany przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu każdy zostawiony tam przedmiot jest bezpieczny. Wejście na teren magazynu możliwe jest tylko z kodem dostępu do bramy wjazdowej. Twoje przedmioty są przechowywane w specjalnych kontenerach, które są zamykane na kłódkę - dostęp do nich ma tylko właściciel.

Atrakcyjne warunki


Oferujemy możliwość wynajmu powierzchni magazynowych, które są dopasowane do Twoich indywidualnych wymagań. W ofercie posiadamy kilka rodzajów magazynów, w tym samoobsługowe w Gdańsku. Wybierając naszą ofertę, płacisz jedynie za powierzchnię, którą rzeczywiście potrzebujesz. Zapewniamy Ci dostęp do różnego rodzaju kontenerów o powierzchni 3, 6, 9 lub 12 metrów kwadratowych. Oferujemy także możliwość wyboru okresu wynajmu, który jest dostosowany do Twoich wymagań (minimalny okres wynajmu to 1 miesiąc), a wszystko to w konkurencyjnych cenach, które zadowolą każdego klienta.

Wygoda i elastyczność


Nasze kontenery magazynowe dostępne na Pakamera24.pl to nie tylko urządzenia o wysokiej wydajności, ale również cechują się ogromną wygodą, niezawodnością i bezpieczeństwem. Dodatkowo, posiadają idealną lokalizację z łatwym dojazdem. Załatwisz u nas wszystkie formalności online, zaś dzięki dedykowanym drogom załadunek i rozładunek to już żaden problem!


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Samodzielne przechowywanie rzeczy w magazynach self storage to doskonały sposób na zastąpienie piwnic, garaży, garderób, komórek lokatorskich oraz dodatkowych pomieszczeń gospodarczych. W naszych magazynach Pakamera24.pl możesz skorzystać z schowka i przechowywać swoje przedmioty przez 24 godziny na dobę i przez cały tydzień, włącznie z weekendami. Miejsce, które wynajmujesz, jest bezpieczne oraz wysoce zabezpieczone, co znacznie redukuje ryzyko kradzieży lub utraty przedmiotów. W dodatku, umowa najmu magazynu jest w pełni profesjonalna i czytelna.

Nasze magazyny oferują wiele korzyści dla indywidualnych klientów oraz dla firm i podmiotów gospodarczych. Są one bardzo elastyczne, umożliwiając dowolne zwiększenie lub zmniejszenie powierzchni, która jest wykorzystana do magazynowania.

Wynajem magazynu w Pakamera24.pl jest prosty i intuicyjny, a cały proces rezerwacji magazynu można przeprowadzić online w kilka minut. Nasze samoobsługowe magazyny znajdują się w kilku miastach m.in. w Gdańsku, Warszawie, Lublinie, Toruniu i Gorzowie Wielkopolskim.


Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Oferowane przez nas magazyny samoobsługowe to doskonałe rozwiązanie zarówno dla indywidualnych, jak i biznesowych klientów. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór powierzchni do wynajęcia, które spełnią Twoje oczekiwania.

Osobom prywatnym

Kontenery Self Storage są pewnego rodzaju dodatkową przestrzenią, której zabrakło Ci w domu. Nasi klienci używają magazynów Pakamera24.pl do przechowywania takich przedmiotów, jak: 

 • meble,
 • sprzęty kuchenne i turystyczne,
 • urządzenia elektroniczne,
 • sprzęty turystyczne,
 • rowerki, skutery, ruady i motocykle,
 • kolekcje i pamiątki,
 • pudła,
 • inne przedmioty użytku codziennego.

Firmom

Magazyny samoobsługowe Gdańsk z oferty Pakamera24.pl,  stanowią świetny wybór dla firm, które potrzebują dodatkowych magazynów. Dzięki elastycznej umowie najmu i wyborowi odpowiedniej powierzchni kontenerów można przechowywać nawet większe rozmiary i ilości towaru, w tym:

 • materiały budowlane,
 • maszyny budowlane,
 • towary dla firm e-commerce,
 • dokumenty,
 • materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • niewykorzystywane meble biurowe i wiele innych tego typu przedmiotów.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>