SELF STORAGE SKRYTKI 

      MAŁE MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA  SAMOOBSŁUGOWE

MAŁE MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA GDAŃSK - SKRYTKI


Gdańsk, ul. Słowackiego 185

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Bezpośrednie sąsiedztwo lotniska. Dogodny dojazd. Największy park kontenerów magazynowych, którym dysponujemy.

Zapraszamy - Gdańsk przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Coraz więcej przedsiębiorców prowadzących działalność w Polsce oferuje usługę o nazwie self storage. W naszym kraju jest to pewnego rodzaju nowość. Dopiero od 2011 roku można skorzystać u nas z tej możliwości. Polska nazwa usługi to magazyn samoobsługowy. Wśród firm, które posiadają w swoich ofertach self storage znajduje się również Pakamera24.pl. Mieszkasz w okolicach Gdańska i planujesz wynajęcie skrytki, w której będziesz przechowywał cenne dla Ciebie przedmioty? Powinieneś zgłosić się właśnie tutaj. Tak się składa, że nie każdy ma tyle wolnego miejsca w piwnicy, garażu lub na strychu, aby umieścić tam wszystko to, co by chciał. W takim przypadku kontakt z firmą taką jak pakamera24.pl wydaje się być znakomitym pomysłem. Teren, na którym znajdują się skrytki jest doskonale chroniony. Właścicielom przedsiębiorstwa zależy na tym, aby każdy klient miał pewność, że należące do niego przedmioty będą tutaj bezpieczne. Być może niektórych niepokoi fakt konieczności dopełnienia pewnych formalności w związku podpisaniem umowy. Nie należy jednak się tego obawiać. Na pewno nie będzie to przypominało wizyty w urzędzie. Owszem, konieczne jest wypełnienie kilku dokumentów. Tak jest jednak przecież w przypadku praktycznie każdej umowy. Każdy potencjalny klient firmy Pakamera24.pl powinien wiedzieć o tym, że będzie mógł wskazać osobę, która uzyska uprawnienia do wejścia na teren magazynu i otwarcia skrytki. Kolejna istotna rzecz to brak konieczności wpisywania się do rejestru odwiedzających lub umieszczania swojego podpisu na jakiejkolwiek innej liście. Żadna z zatrudnionych tutaj osób nie będzie pytać Cię o cel wizyty. Posiadasz kod dostępu? Możesz wejść, kiedy tylko chcesz. Nawet o tej godzinie, która może zostać uznana za nietypową.

Atrakcyjne warunki wynajmu skrytki w Gdańsku
Korzystne dla klientów jest to, że płaci się tylko i wyłącznie za przestrzeń, której się potrzebuje. Spośród dostępnych opcji wybierasz tą, która wydaje Ci się najbardziej korzystna. Płać tylko za przestrzeń, której potrzebujesz. Zainteresowała Cię treść tego artykułu? Odwiedź stronę pakamera24.pl i zapoznaj się z opisem oferty.Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>