SELF STORAGE SKRYTKI 

      MAŁE MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA  SAMOOBSŁUGOWE

MAŁE MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA TORUŃ - SKRYTKI


Toruń, ul. Polna 29 a

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Nowoczesne kontenery do wynajęcia. Różne rozmiary. Monitoring, dostęp 24/7. Dogodny dojazd. Jedyny park kontenerów samoobsługowych w Toruniu. Zapraszamy - Toruń przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Obiekty tego typu są zwykle budowane w miejscach, do których łatwo dojechać i które nie są zbyt oddalone od centrum miasta. Taka przynajmniej powinna być reguła. Aby móc korzystać ze skrytki nie jest konieczne wypełnianie dużej ilości dokumentów. Wszystko można załatwić szybko i sprawnie, nie narażając się na stres. Pracownicy firmy, z której usług zamierzasz skorzystać na pewno wszystko Ci wytłumaczą i w razie potrzeby pomogą.

Oferowana mieszkańcom Torunia i okolic tego miasta przez firmę Pakamera24.pl przestrzeń magazynowa jest w pełni zabezpieczona przed ingerencją osób nieuprawnionych do przebywania w pobliżu skrytki. Obiekt jest monitorowany, do tego chroniony przez całą dobę. W każdy dzień tygodnia. Cokolwiek tutaj umieścisz, będzie to bezpieczne. Niektórzy decydują się na umieszczenie w skrytce biżuterii, inni potrzebują nieco więcej przestrzeni, aby zmieścić w niej starą, dużą szafę. Wstęp na teren magazynów samoobsługowych mają tylko te osoby, które posiadają kod dostępu do bramy głównej. Nikt przypadkowy tutaj nie wejdzie. Pamiętaj o tym, że kontener będzie zamknięty przy pomocy Twojej własnej kłódki. Postaraj się więc jej nie zgubić. Spowoduje to powstanie problemu, którego być może nie da się szybko rozwiązać.

Istnieje wiele możliwości wyboru, jeżeli chodzi o wielkość magazynów samoobsługowych. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Klienci firmy Pakamera24.pl mieszkający w Toruniu lub jego okolicach powinni pamiętać o tym, że minimalny czas wynajmu skrytki to jeden miesiąc. W porównaniu z ofertami innych firm działających w okolicy, które oferują podobne usługi, cena jest atrakcyjna. Jeżeli nie jesteś o tym przekonany, możesz samodzielnie poszukać innych propozycji w internecie i porównać je z tym, co ma do zaoferowania Pakamera24.pl.

Jesteś zainteresowany wynajęciem skrytki w Toruniu? Odwiedź stronę pakamera24.pl i zapoznaj się z propozycjami, które ma dla Ciebie ta firma.


Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>