SELF STORAGE SKRYTKI 

      MAŁE MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA  SAMOOBSŁUGOWE

MAŁE MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA GORZÓW WIELKOPOLSKI - SKRYTKI


Gorzów Wielkopolski,
ul. E.Zawackiej 3 

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Świetna lokalizacja. Monitoring i oświetlenie. Dostęp 24/7. Nowoczesny park kontenerów magazynowych. Pierwszy magazyn samoobsługowy w Gorzowie. Zapraszamy - Gorzów Wielkopolski przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Usługa nazywana self storage staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. W Polsce nie jest ona świadczona od tak dawna, jak ma to miejsce w wielu zachodnich krajach. Pierwszy raz można było skorzystać z tej możliwości nad Wisłą w 2011 roku. Obecnie powstaje coraz więcej firm, które zapewniają swoim klientom dostęp do skrytki służącej do przechowywania w niej cennych przedmiotów. Jedni umieszczają tam biżuterię, inni narzędzia ogrodnicze, dla których nie ma miejsca w domu lub garażu. Można skorzystać z tej możliwości na wiele różnych sposobów. Nie zapominajmy o właścicielach jednośladów. Skrytka to nie tylko schowek o niewielkich rozmiarach, ale też miejsce na tyle przestronne, aby można było do niego wstawić motocykl, skuter lub rower. Co z bezpieczeństwem? Takie firmy, jak Pakamera24.pl zapewniają całodobową ochronę magazynu. Oczywiście działa tutaj również monitoring. Każdy mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego, który zdecyduje się na skorzystanie z oferty może liczyć na to, że umieszczonym w schowku przedmiotom lub pojazdom nic się nie stanie. Będzie on jednak musiał również dać coś od siebie. Chodzi o to, że magazyn będzie zamykany przy pomocy jego własnej kłódki. Żaden z pracowników firmy Pakamera24.pl nie będzie mógł zaoferować z możliwości skorzystania z zapasowych kluczy. Pamiętaj więc o tym, aby ich nie zgubić. Nie trzeba obawiać się tego, że zawarcie umowy związane jest z koniecznością wypełniania wielu różnych dokumentów. Spotkanie z przedstawicielem firmy Pakamera24.pl w biurze zlokalizowanym w Gorzowie Wielkopolskim nie będzie przypominało wizyty w urzędzie lub banku. Pewne dokumenty muszą być wypełnione, nie będzie ich jednak dużo. Warto pamiętać o tym, że można wskazać osobę, która będzie upoważniona do wstępu na teren zarządzany przez Pakamera24.pl i otwarcia skrytki.

Atrakcyjne warunki oferty wynajmu skrytek w Gorzowie Wielkopolskim
Zapłacisz tylko za przestrzeń, którą wykorzystasz. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Istnieje kilka różnych opcji, jeśli chodzi o rozmiar skrytki.


Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>