SELF STORAGE 

      MAGAZYNY SAMOOBSŁUGOWE

SKRYTKI DO WYNAJĘCIA GDAŃSK - POMIESZCZENIA MAGAZYNOWE


Gdańsk,
ul. Słowackiego 185

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Bezpośrednie sąsiedztwo lotniska. Dogodny dojazd. Największy park kontenerów magazynowych, którym dysponujemy.

Zapraszamy - Gdańsk przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Cokolwiek zechcesz przechować w boksie wynajmowanym przez Pakamera24.pl, możesz być pewien o bezpieczeństwo tych rzeczy. Teren, na którym znajdują się magazyny samoobsługowe w Gdańsku jest monitorowany przez całą dobę. Nie trzeba obawiać się tego, że ktoś niepowołany może tutaj swobodnie wejść. Aby dostać się na teren, w którym znajdują się boksy konieczne jest posiadanie kodu dostępu. Każdy klient powinien pamiętać o tym, że zatrudnione tu osoby nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek. W razie zgubienia przez Ciebie klucza powstanie problem z dostępem do przechowywanych w tym miejscu przedmiotów. Należy więc zachować ostrożność i zadbać o to, aby do takiej sytuacji nie doszło.

Atrakcyjne warunki


Zapłacisz tylko za taką przestrzeń, która jest Ci potrzebna do przechowania wybranych przez Ciebie rzeczy. Magazyny samoobsługowe posiadają różne rozmiary. Jedne są większe i zmieści się tam duży mebel lub motocykl, inne są małe i można umieścić tam tylko niewielkie przedmioty. Zastanów się nad tym, jakiej przestrzeni potrzebujesz, aby nie była konieczna zmiana decyzji w ostatnim momencie. Każdy klient firmy Pakamera24.pl powinien wiedzieć o tym, że minimalny czas trwania umowy wynosi miesiąc. Zastanawiasz się nad tym, czy Cię na to stać? Ceny proponowane przez nas są konkurencyjne w porównaniu z oczekiwaniami innych firm działających w tej branży. Trzeba przyznać, że jest ona jeszcze młoda w naszym kraju, więc liczba działających w tej branży przedsiębiorstw nie jest zbyt duża. Dotyczy to również Gdańska i okolic tego miasta.

Wygoda i elastyczność


Usługa korzystania z wynajętego boksu lub magazynu samoobsługowego nosi nazwę self storage. Nie słyszałeś o niej? Warto poszukać informacji w sieci internetowej. W Polsce jest to wciąż mało znany temat. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób chce dowiedzieć się czegoś więcej. Jest tak również w Gdańsku i jego okolicach. Pakamera24.pl zaprasza na swoją stronę internetową.


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Są to nieduże przestrzenie, które mogą być wynajmowane osobom prywatnym i firmom do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. 


Co to jest self storage? Dlaczego warto postawić na magazyny samoobsługowe?
W naszych magazynach Gdańsk od Pakamera24.pl każdy może skorzystać ze schowka i trzymać tam swoje rzeczy przez 24 godziny na dobę przez cały tydzień łącznie z weekendami! Jest to miejsce chronione i bezpieczne, dzięki czemu nie musisz martwić się, że coś Ci zginie lub zostanie skradzione. Wynajem magazynów uregulowany jest przez umowę najmu.

Magazyny, z których korzystają klienci indywidualni, stanowią alternatywę dla piwnic, garaży, garderoby, komórek lokatorskich i dodatkowych pomieszczeń gospodarczych. Magazyny self storage stanowią elastyczne rozwiązanie dla firm i podmiotów gospodarczych. Umożliwiają dowolne zwiększenie lub zmniejszenie powierzchni, która jest wykorzystywana magazynowo.

Wynajem magazynu jest prosty i intuicyjny. Całą procedurę można przeprowadzić całkowicie online, co jest dziś niezwykle popularne wśród użytkowników tego typu działań i usług.  Magazyny samoobsługowe udostępniamy w Gdańsku, Warszawie, Lublinie, Toruniu i Gorzowie Wielkopolskim.
>