SELF STORAGE 

      MAGAZYNY SAMOOBSŁUGOWE

SKRYTKI DO WYNAJĘCIA GORZÓW WIELKOPOLSKI - POMIESZCZENIA MAGAZYNOWE


Gorzów Wielkopolski,
ul. E.Zawackiej 3 

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Świetna lokalizacja. Monitoring i oświetlenie. Dostęp 24/7. Nowoczesny park kontenerów magazynowych. Pierwszy magazyn samoobsługowy w Gorzowie. Zapraszamy - Gorzów Wielkopolski przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Możesz liczyć na to, że cokolwiek tutaj przechowasz będzie bezpieczne. Pakamera24.pl dna o to, aby klienci nie czuli obaw przed skorzystaniem z oferowanej przez nas usługi. Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek. Pamiętaj o tym, że kontener zamykasz na tą, która należy do Ciebie. Zachowaj szczególną ostrożność, aby nie zgubić klucza. Spowoduje to wystąpienie problemu, przez który Twój dostęp do przechowywanych rzeczy zostanie poważnie utrudniony.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. Dobrze się nad tym zastanów, aby nie musieć zmieniać decyzji w ostatniej chwili. Zapłacisz tylko za przestrzeń, która jest Ci potrzebna do przechowania wybranych przez Ciebie rzeczy. Minimalny czas obowiązywania umowy zawartej pomiędzy Pakamera24.pl, a klientem to 30 dni. W porównaniu z ofertą innych firm działających w tej młodej w Polsce branży nasza wydaje się być atrakcyjna.

Wygoda i elastyczność


Nie jest to jeszcze usługa, która cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Zapewne zmieni się to w bliskiej przyszłości. Wielu mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego nawet nie wie o tym, że możliwe jest wynajęcie magazynu samoobsługowego. Chcesz poznać więcej szczegółów? Wystarczy sprawdzić w sieci internetowej czym jest self storage. Jest to polecane zwłaszcza tym osobom, dla których jest to pierwszy kontakt z tym tematem. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Odwiedź stronę internetową pakamera24.pl i zapoznaj się z ofertą. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Self Storage, to nieduże przestrzenie magazynowe, z których mogą korzystać osoby prywatne i firmy w celu przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. W magazynach Pakamera24.pl każdy nasz klient może skorzystać z dostępu do swojego schowka przez 24 godziny na dobę każdego dnia.


Dodatkowa powierzchnia magazynowa
Częstokroć zdarza się, że klienci indywidualni decydując się na magazyny kontenerowe, szukają alternatywy dla piwnicy, czy garażu. Natomiast firmy i podmioty gospodarcze traktują self storage jako funkcjonalne rozwiązanie umożliwiające dowolne zwiększanie lub zmniejszanie powierzchni magazynowej.

Wynajem schowka jest prosty i intuicyjny
Cały proces wynajmu magazynów samoobsługowych może być przeprowadzony całkowicie on-line, co w dzisiejszych czasach jest nie tylko czymś wygodnym, ale również pomaga zaoszczędzić czas. Nasi klienci mogą użytkować magazyny samoobsługowe w Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Lublinie, Gdańsku i Toruniu.Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>