SELF STORAGE 

      MAGAZYNY SAMOOBSŁUGOWE

SKRYTKI DO WYNAJĘCIA TORUŃ - POMIESZCZENIA MAGAZYNOWE


Toruń,
ul. Polna 29 a

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Nowoczesne kontenery do wynajęcia. Różne rozmiary. Monitoring, dostęp 24/7. Dogodny dojazd. Jedyny park kontenerów samoobsługowych w Toruniu. Zapraszamy - Toruń przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


W każdym z miast, w których prowadzimy działalność można liczyć na najwyższy możliwy poziom zabezpieczeń. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci będą wybierać naszą firma tylko wtedy, gdy będą pewni, że przechowywane u nas przedmioty będą dobrze zabezpieczone przed kradzieżą lub uszkodzeniem. Nasze magazyny samoobsługowe to gwarancja bezpieczeństwa. Na teren firmy nie wejdzie nikt, kto nie posiada kodu dostępu. Pamiętaj o tym, że pracownicy Pakamera24.pl nie posiadają zapasowych kluczy do wynajmowanego przez Ciebie kontenera. Zadbaj więc o to, aby klucze nigdzie nie zaginęły.

Atrakcyjne warunki


Magazyny samoobsługowe mogą mieć różną wielkość. Dotyczy to również tych, które można wynająć w Toruniu. Minimalny czas trwania umowy to 30 dni. W porównaniu z ofertami konkurencji, jak również alternatywnymi opcjami, na które można się zdecydować, propozycja Pakamera24.pl wydaje się być niezwykle atrakcyjna. Sam się o tym przekonasz, kiedy zapoznasz się z jej szczegółami. Mieszkasz w Toruniu lub jego bliskich okolicach? Jest to oferta w sam raz dla Ciebie. Jeśli chcesz, możesz samodzielnie poszukać w internecie opinii na temat firmy, które opublikowali jej klienci.

Wygoda i elastyczność


Pod nazwą self storage ukrywa się magazyn samoobsługowy. To przestrzeń o niezbyt dużych rozmiarach, która może stać się miejscem przechowania różnego rodzaju przedmiotów, a nawet pojazdów. Z tej oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Jest to Twój pierwszy kontakt z tym tematem? Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do konsultanta. Otrzymasz wtedy wyczerpującą odpowiedź na każde z nich.


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Magazyn samoobsługowy, znany również jako SelfStorage, to nieduża przestrzeń, która wynajmowana jest osobom fizycznym lub firmom do przechowywania rzeczy. Magazyn samoobsługowy Toruń Pacamera24.pl gwarantuje klientom całodobowy dostęp do schowka przez 7 dni w tygodniu. Jest to w pełni bezpieczne miejsce do przechowywania z elastycznym leasingiem.


Czym jest self storage i dlaczego warto korzystać z magazynów samoobsługowych?
Bardzo często klienci indywidualni wykorzystują magazyny kontenerowe, jako środek alternatywny dla komórek lokatorskich, garaży, piwnic lub pomieszczeń gospodarczych. Firmy i podmioty gospodarcze traktują magazyny self storage jako elastyczne rozwiązanie, które pozwala na dowolne zwiększanie lub zmniejszanie wykorzystywanej powierzchni magazynowej.

Schowek można wynająć w sposób łatwy i intuicyjny, a cała procedura może być przeprowadzona on-line, co znacznie ułatwia użytkownikom korzystanie. Udostępniamy naszym klientom magazyny obsługowe w Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Lublinie i Gdańsku.

Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Toruń Pakamera24.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, a także dla firm. Oferujemy szeroki wybór powierzchni komórek do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Kontenery Self Storage stanowią dodatkową przestrzeń, której brakuje Ci w domu lub w mieszkaniu. Co można przechowywać w magazynach Pakamera24.pl? Między innymi:

 • meble,
 • sprzęt turystyczny,
 • rowery, skutery, quady i motocykle,
 • kolekcje i pamiątki,
 • pudła przeznaczone na przeprowadzki,
 • wszystkie inne rzeczy na inne potrzeby.

Firmom

Kontenery samoobsługowe Toruń, które oferuje firma Pakamera24.pl, stanowią świetny wybór dla firm, potrzebujących dodatkowej powierzchni do przechowywania. To, co nas wyróżnia to elastyczna umowa najmu i szeroki wybór kontenerów i schowków, które będą idealne do przechowywania:

 • materiałów i budowlanych maszyn,
 • towarów firm e-commerce,
 • dokumentacji oraz materiałów promocyjnych,
 • próbek produktów,
 • niewykorzystywanych mebli biurowych i sprzętu biurowego.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>