SELF STORAGE GDAŃSK POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE

MAGAZYNOWANIE GDAŃSK


Gdańsk, ul. Słowackiego 185

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Bezpośrednie sąsiedztwo lotniska. Dogodny dojazd. Największy park kontenerów magazynowych, którym dysponujemy.

Zapraszamy - Gdańsk przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Magazyn samoobsługowy to inaczej self storage. Jest to miejsce posiadające niezbyt duże rozmiary w porównaniu do zwykłego magazynu, ale zapewniające bezpieczne przechowanie należących do Ciebie przedmiotów. Nie musisz tłumaczyć się nikomu z tego, jak często odwiedzasz self storage i po co to robisz. Pracownicy firmy Pakamera24,pl nie będą zainteresowani takimi szczegółami. Nie istnieje żaden rejestr odwiedzających, który mógłby być przeglądany przez właścicieli przedsiębiorstwa. Mieszkańcy Gdańska korzystający z oferty mogą więc czuć się swobodnie. Jest to rozwiązanie, które może być ciekawą alternatywą dla piwnicy lub garażu. Na pewno bezpieczniejszą. W żadnym innym miejscu przedmioty należące do Ciebie nie będą tak bezpieczne, jak tutaj. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na przechowanie roweru, czy też szafy możesz liczyć na to, że tylko Ty będziesz miał dostęp do tych rzeczy.

Teren, na którym zlokalizowane są nasze magazyny jest strzeżony przez całą dobę. Nikt, kto nie posiada kodu dostępu do głównego wejścia nie może dostać się do środka. Na Tobie również ciąży pewna odpowiedzialność. Kontener zamykasz przy użyciu własnej kłódki. Żadna z zatrudnionych u nas osób nie posiada zapasowych kluczy.

Zapłacisz tylko za przestrzeń, która jest Ci potrzebna, aby przechować rzeczy. Istnieje duży wybór, jeżeli chodzi o tę kwestię. Niezależnie od tego, czy chcesz przechować niewielką, ale cenną dla Ciebie rzecz, czy też mebel o dosyć dużych rozmiarach znajdziesz tutaj coś dla siebie. Pamiętaj o tym, że najkrótszy czas wynajmu to jeden miesiąc. W porównaniu z innymi firmami z Gdańska i okolic, które świadczą podobne usługi nasze ceny zdecydowanie można uznać za konkurencyjne.

Mieszkasz w Gdańsku i jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty opisanej w tym artykule? Wiedz o tym, że załatwienie wszystkich niezbędnych formalności nie potrwa długo. Pakamera24.pl zaprasza na swoją witrynę internetową.


Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>