SELF STORAGE GORZÓW POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE 

PO

MAGAZYNOWANIE GORZÓW WIELKOPOLSKI 


Gorzów Wielkopolski,
ul. E.Zawackiej 3 

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Świetna lokalizacja. Monitoring i oświetlenie. Dostęp 24/7. Nowoczesny park kontenerów magazynowych. Pierwszy magazyn samoobsługowy w Gorzowie. Zapraszamy - Gorzów Wielkopolski przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Pod tą nazwą kryje się magazyn samoobsługowy. Wynajmujący skrytkę ma do niej swobodny dostęp o każdej porze dnia i nocy. Nie musi tłumaczyć się z tego, że zdecydował się na wizytę na terenie firmy Pakamera24.pl. Zatrudniane przez nią osoby nie będą pytać o szczegóły. Ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa przechowywanym tutaj przedmiotom, a nie ustalenie celu wizyty klienta. Dzięki temu może on poczuć się bardziej swobodnie. Wynajęcie skrytki nie wiąże się z koniecznością wypełniania wielu dokumentów. Tę sprawę da się załatwić szybko i sprawnie.

Wysoki poziom bezpieczeństwa
Należy podkreślić, że teren, na którym znajdują się skrytki jest monitorowany i chroniony przez pracowników zajmującej się realizacją takich usług firmy przez całą dobę. O bezpieczeństwo przechowywanych tutaj rzeczy dbają więc profesjonaliści. Wstęp do środka jest możliwy tylko i wyłącznie po okazaniu kodu dostępu do bramy. Pewna odpowiedzialność ciąży jednak również na kliencie firmy Pakamera24.pl. Musi on pamiętać o tym, że pracownicy nie posiadają zapasowego klucza do kłódki, która służy do zamknięcia kontenera. Należy zrobić wszystko, aby go nie zgubić. Istnieje możliwość wystawienia karty dostępu dla osoby wskazanej przez klienta firmy Pakamera24.pl, dzięki której będzie ona miała dostęp do rzeczy przechowywanych w skrytce.

Atrakcyjne warunki wynajmu, oferta dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego
Skrytkę można wynająć minimum na miesiąc. Nie jest możliwe zawarcie umowy, jeżeli chcesz przechować przedmiot krócej. Wybierasz taką wielkość schowka, jaka odpowiada Twoim potrzebom. Można więc powiedzieć, że płacisz tylko za tą przestrzeń, której potrzebujesz. W porównaniu z ofertami innych firm działających w tej samej branży Pakamera24.pl zapewnia konkurencyjne warunki cenowe. Możesz się o tym przekonać samodzielnie porównując ceny. Bez problemu znajdziesz takie dane w sieci internetowej.

Komfort i swoboda użytkowania skrytki w hotelu dla rzeczy w Gorzowie Wielkopolskim

W hotelu dla rzeczy możesz przechować zarówno szafę, jak też motocykl. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do konsultanta, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty.Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>