SELF STORAGE TORUŃ POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE

MAGAZYNOWANIE TORUŃ


Toruń, ul. Polna 29 a

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Nowoczesne kontenery do wynajęcia. Różne rozmiary. Monitoring, dostęp 24/7. Dogodny dojazd. Jedyny park kontenerów samoobsługowych w Toruniu. Zapraszamy - Toruń przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?


Branża self storage nie jest jeszcze tak rozwinięta w naszym kraju, jak w niektórych państwach zachodnich. Jest też relatywnie młoda. Pierwszy raz z usługi magazynowania można było skorzystać w Polsce w 2011 roku. Obecnie powstaje coraz więcej firm oferujących możliwość bezpiecznego przechowania różnego rodzaju przedmiotów lub nawet pojazdów. W przypadku firmy Pakamera24.pl umowa jest podpisywana na okres przynajmniej jednego miesiąca. Teren, na którym znajdują się schowki jest znakomicie zabezpieczony przed potencjalnym wtargnięciem tam osób do tego niepowołanych. To miejsce chronione przez całą dobę. Oczywiście funkcjonuje tutaj również monitoring. Aby wejść do środka trzeba posiadać specjalny kod dostępu. Należy przy tym odnotować, że każdy klient firmy oferującej magazynowanie w Toruniu może wskazać osobę, która uzyska upoważnienie do wejścia na teren zarządzany przez Pakamera24.pl. Każdy, kto planuje rozpoczęcie współpracy z tą firmą musi pamiętać o tym, że będzie zamykał skrytkę na własną kłódkę. Należy więc zachować szczególną ostrożność, aby nie zgubić klucza. Nikt z zatrudnionych w tym miejscu nie posiada zapasowych. Nie trzeba się obawiać tego, że dopełnienie wszystkich formalności zajmie dużo czasu. Wręcz przeciwnie. Pakamera24.pl dba o to, aby każdy klient mógł w szybkim tempie załatwić wszystkie formalności i móc przystąpić do umieszczania wybranych przez niego przedmiotów w wynajętej przez niego skrytce.

Atrakcyjne warunki magazynowania w Toruniu
Klientom podoba się to, że płacą tylko za tę przestrzeń, która jest im potrzebna. Można wybrać schowek o takich wymiarach, które będą idealnie pasować do potrzeb osoby zainteresowanej usługą magazynowania. Klienci firmy Pakamera24.pl są zainteresowani przechowywaniem różnych przedmiotów. Niektórzy umieszczają w schowku komplet biżuterii, inni cenne rodzinne pamiątki. Są też osoby mieszkające w Toruniu lub jego okolicach, które nie mają w garażu wystarczająco dużo miejsca na to, aby umieścić tam narzędzia stosowane w czasie prac prowadzonych w ogrodzie.

Pakamera24.pl zaprasza na swoją stronę internetową tych mieszkańców Torunia, którzy są zainteresowani usługą magazynowania.


Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>