SELF STORAGE 

      MAGAZYNY SAMOOBSŁUGOWE

SKŁADOWANIE RZECZY GDAŃSK - PRZECHOWALNIA RZECZY, MEBLI, UBRAŃ


Gdańsk,
ul. Słowackiego 185

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Bezpośrednie sąsiedztwo lotniska. Dogodny dojazd. Największy park kontenerów magazynowych, którym dysponujemy.

Zapraszamy - Gdańsk przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz magazyn self-storage jest monitorowany przez całą dobę 7 dni w tygodniu, dlatego też wszystkie pozostawione tam przedmioty są całkowicie bezpieczne. Pozwalamy wejść na teren obiektu jedynie osobom, które mają specjalny kod dostępu do bramy wjazdowej. Kontener zamykany jest na specjalną kłódkę, a jedynie klient ma do niej klucz.

Atrakcyjne warunki


Wynajmiemy Ci taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz. Dajemy Ci wybór kilku rodzajów magazynów samoobsługowych Gdańsk w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. Płacisz tylko za powierzchnię, której potrzebujesz. Dajemy Ci wybór pomiędzy wieloma rodzajami magazynów (oferujemy magazyny 3m2, 6m2, 9m2 i 12m2). Możesz dowolnie wybrać okres wynajmu kontenera ( minimalny okres to 1 miesiąc). Oferujemy konkurencyjne ceny.

Wygoda i elastyczność


Kontenery od Pakamera24.pl są niezwykle komfortowe, pojemne, a co więcej bezpieczne. Dodatkowo znajdują się w świetnej lokalizacji z drogami, dzięki którym można szybko dojechać pod kontener i wygodnie rozładować przedmioty. Wszystkie formalności możesz załatwić online.


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Są to nieduże przestrzenie, które mogą być wynajmowane osobom prywatnym i firmom do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. 


Co to jest self storage? Dlaczego warto postawić na magazyny samoobsługowe?
W naszych magazynach Gdańsk od Pakamera24.pl każdy może skorzystać ze schowka i trzymać tam swoje rzeczy przez 24 godziny na dobę przez cały tydzień łącznie z weekendami! Jest to miejsce chronione i bezpieczne, dzięki czemu nie musisz martwić się, że coś Ci zginie lub zostanie skradzione. Wynajem magazynów uregulowany jest przez umowę najmu.

Magazyny, z których korzystają klienci indywidualni, stanowią alternatywę dla piwnic, garaży, garderoby, komórek lokatorskich i dodatkowych pomieszczeń gospodarczych. Magazyny self storage stanowią elastyczne rozwiązanie dla firm i podmiotów gospodarczych. Umożliwiają dowolne zwiększenie lub zmniejszenie powierzchni, która jest wykorzystywana magazynowo.

Wynajem magazynu jest prosty i intuicyjny. Całą procedurę można przeprowadzić całkowicie online, co jest dziś niezwykle popularne wśród użytkowników tego typu działań i usług.  Magazyny samoobsługowe udostępniamy w Gdańsku, Warszawie, Lublinie, Toruniu i Gorzowie Wielkopolskim.

Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe, którymi dysponujemy to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych i dla firm. Znajdziesz u nas szeroki wybór powierzchni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Kontenery Self Storage są pewnego rodzaju dodatkową przestrzenią, której zabrakło Ci w domu. Nasi klienci używają magazynów Pakamera24.pl do przechowywania takich przedmiotów, jak: 

 • meble,
 • sprzęty kuchenne i turystyczne,
 • urządzenia elektroniczne,
 • sprzęty turystyczne,
 • rowerki, skutery, ruady i motocykle,
 • kolekcje i pamiątki,
 • pudła,
 • inne przedmioty użytku codziennego.

Firmom

Magazyny samoobsługowe Gdańsk z oferty Pakamera24.pl,  stanowią świetny wybór dla firm, które potrzebują dodatkowych magazynów. Dzięki elastycznej umowie najmu i wyborowi odpowiedniej powierzchni kontenerów można przechowywać nawet większe rozmiary i ilości towaru, w tym:

 • materiały budowlane,
 • maszyny budowlane,
 • towary dla firm e-commerce,
 • dokumenty,
 • materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • niewykorzystywane meble biurowe i wiele innych tego typu przedmiotów.

Planujesz przeprowadzkę? Sprawdź jak możesz wykorzystać magazyny self storage. Przechowanie mebli i rzeczy Gdańsk.

Niska cena najmu
Pakamera24.pl proponuje wynajem magazynów w atrakcyjnych cenach. Warunkiem wynajmu nie musi być duża przestrzeń magazynowa, a każdy może wybrać pomieszczenie najbardziej odpowiadające swoim potrzebom. Ceny najmu są uwarunkowane indywidualnymi potrzebami, a co więcej odwzorowują konkretną wielkość kontenera lub boxu magazynowego.

Ciągły dostęp i elastyczna umowa najmu
Dajemy Ci dostęp do naszych magazynów tak często, jak masz potrzebę. Wszystkie nasze magazyny są otwarte dla klientów cały czas. Co więcej, nie trzeba do nas zgłaszać swojego przyjazdu. Nasze boxy magazynowe Gdańsk wynajmujemy nawet na miesiąc.

Bezpieczeństwo i ochrona 24h/dobę
Dajemy Ci i Twojej firmie bezpieczne rozwiązanie. Wszystkie nasze magazyny monitorujemy i chronimy przez całą dobę. Gwarantujemy Ci prywatność, tylko Ty będziesz posiadaczem klucza do swojego boxu.

Jesteśmy świadomi tego, że Twój dom stanowi Twoją prywatną przestrzeń, którą będziesz mógł zorganizować tak, jak tego chcesz.

Nie każdy może sobie pozwolić na przechowywanie rzeczy, których nie używa w domu, mieszkaniu, piwnicy, czy garażu. Magazyny samoobsługowe Gdańsk są w stanie zastąpić miejsce na strychu, piwnicę, czy też dodatkowy pokój w mieszkaniu.

To z myślą o tych, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni magazynowej powstała nasza oferta.
Jeśli nie dysponujesz miejscem w domu lub nie chcesz zagracać piwnicy/garażu to zapraszamy do kontaktu! Mamy w ofercie kontenery w różnych rozmiarach oparciu o elastyczną umowę najmu.

W magazynach samoobsługowych Gdańsk mamy na uwadze Twoje bezpieczeństwo. Z tego względu zadbaliśmy o bezpieczeństwo, a nasz obiekt jest objęty 24-godzinnym monitoringiem.

Po wynajęciu magazynu dajemy Ci nieograniczony dostęp do wszystkich Twoich rzeczy pozostawionych pod naszą opieką. Co możesz przechować w naszych magazynach? Przede wszystkim meble, urządzenia i sprzęty domowe i turystyczne, opony samochodowe, pamiątki, zabawki dziecięce, artykuły dla zwierząt, ogrodnicze, narzędzia i wiele innych przedmiotów, na które nie masz miejsca w swoim domu. 


SKŁADOWANIE RZECZY - PRZECHOWYWANIE UBRAŃ - RZECZY - MEBLI - GDAŃSK - PRZECHOWALNIE


Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>