SELF STORAGE 

      MAGAZYNY SAMOOBSŁUGOWE

SKŁADOWANIE RZECZY GORZÓW WIELKOPOLSKI - PRZECHOWALNIA RZECZY, MEBLI, UBRAŃ


Gorzów Wielkopolski,
ul. E.Zawackiej 3 

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Świetna lokalizacja. Monitoring i oświetlenie. Dostęp 24/7. Nowoczesny park kontenerów magazynowych. Pierwszy magazyn samoobsługowy w Gorzowie. Zapraszamy - Gorzów Wielkopolski przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Magazyny self-storage Gorzów Wielkopolski, których wynajem oferujemy, są monitorowane 24 h na dobę, z uwagi na co wszystkie pozostawione u nas przedmioty są całkowicie bezpieczne. Na terenie obiektu mogą pojawić się jedynie osoby, które mają specjalny kod dostępu do bramy wjazdowej. Kontener zamykasz własną kłódką, nikt z obsługi nie posiada zapasowych kluczy.

Atrakcyjne warunki


Płacisz tylko za powierzchnię, której potrzebujesz. Masz wolny wybór pomiędzy kilkoma rodzajami magazynów (3m2, 6m2, 9m2 i 12m2). Ty decydujesz, na jak długo chcesz wynająć kontener. Oferujemy Ci atrakcyjne ceny.

Wygoda i elastyczność


Magazyny są wygodne, pojemne i bezpieczne, a co więcej zlokalizowane w doskonałym otoczeniu. Dzięki szerokim drogom dojazdowym nasi klienci mają możliwość swobodnego dojazdu pod magazyn i komfortowego rozładunku. Dokładamy wszelkich starań, byś był usatysfakcjonowany naszymi usługami. Dajemy Ci możliwość realizowania formalności online.


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Self Storage, to nieduże przestrzenie magazynowe, z których mogą korzystać osoby prywatne i firmy w celu przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. W magazynach Pakamera24.pl każdy nasz klient może skorzystać z dostępu do swojego schowka przez 24 godziny na dobę każdego dnia.


Dodatkowa powierzchnia magazynowa
Częstokroć zdarza się, że klienci indywidualni decydując się na magazyny kontenerowe, szukają alternatywy dla piwnicy, czy garażu. Natomiast firmy i podmioty gospodarcze traktują self storage jako funkcjonalne rozwiązanie umożliwiające dowolne zwiększanie lub zmniejszanie powierzchni magazynowej.

Wynajem schowka jest prosty i intuicyjny
Cały proces wynajmu magazynów samoobsługowych może być przeprowadzony całkowicie on-line, co w dzisiejszych czasach jest nie tylko czymś wygodnym, ale również pomaga zaoszczędzić czas. Nasi klienci mogą użytkować magazyny samoobsługowe w Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Lublinie, Gdańsku i Toruniu.Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl powstały z myślą o osobach prywatnych i firmach, które poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Możemy zaoferować wiele przestrzeni do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Nasze kontenery samoobsługowe Gorzów Wielkopolski pomieszczą przedmioty, które zalegają Ci w domu, między innymi:

 • stare meble, których szkoda Ci wyrzucić,
 • urządzenia turystyczne,
 • rowery, skutery i motocykle,
 • pamiątki,
 • stare pudła,
 • pozostałe przedmioty.

Firmom

Boxy samoobsługowe oferowane przez Pakamera24.pl to świetna propozycja dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i bezpiecznej powierzchni magazynowej w oparciu o umowę najmu. Firmy mogą powierzyć nam:

 • materiały i maszyny budowlane,
 • towary firm e-commerce,
 • dokumenty i materiały promocyjne,
 • próbki produktów,
 • nieużywane meble biurowe i nie tylko.

Planujesz przeprowadzkę? Sprawdź jak możesz wykorzystać magazyny self storage. Przechowanie mebli i rzeczy Gorzów Wielkospolki.

Myślisz o przeprowadzce? Możesz skorzystać z profesjonalnego self storage w niskich cenach wynajmu! Ceny są uzależnione od indywidualnych potrzeb, wielkości wynajmowanego kontenera lub boxu magazynowego. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni rozmiar komórki bez ukrytych kosztów! 

Szeroki dostęp i elastyczna umowa najmu
Możesz korzystać z naszych magazynów tak często, jak to możliwe! Magazyny są otwarte dla klientów bez limitu i konieczności ustalania przyjazdu. Magazyny wynajmujemy nawet na miesiąc i dajemy możliwość zatrzymania w nich przedmiotów na tak długo, jak potrzebujesz.

Wysoki stopień bezpieczeństwa
Pakamera24.pl jest bezpiecznym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wszystkie nasze magazyny monitorujemy i chronimy całodobowo. Gwarantujemy prywatność, jedynie klient posiada klucze i kłódkę do swojego magazynu. Jesteśmy świadomi, że wiele osób nie jest w stanie trzymać wielu przedmiotów w domu. Specjalnie dla nich zorganizowaliśmy magazyny samoobsługowe, które nie tylko zastąpią miejsce na strychu, w piwnicy, czy garażu, ale również ułatwią codzienne funkcjonowanie.

Jeżeli problem dotyka Ciebie, skontaktuj się z nami, a przygotujemy najlepszą dla Ciebie ofertę. Znajdziesz u nas różne rozmiary kontenerów oraz oferujemy Ci elastyczną umowę najmu.

W magazynach samoobsługowych Gorzów Wielkopolski Pakamera24.pl dbamy o bezpieczeństwo Twoich rzeczy, dlatego cały nasz obiekt jest objęty całodobowym monitoringiem. Po wynajęciu specjalnego boxu self storage możesz korzystać z nieograniczonego dostępu do swoich rzeczy przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu, a na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy! Boxy nadają się także na przechowywanie dokumentów, bagażu - poznaj nas, Gorzów Wielkopolski Pakamera24.pl.


SKŁADOWANIE RZECZY - PRZECHOWYWANIE UBRAŃ - RZECZY - MEBLI - GORZÓW WIELKOPOLSKI - PRZECHOWALNIE


Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>