SELF STORAGE 

      MAGAZYNY SAMOOBSŁUGOWE

SKŁADOWANIE RZECZY TORUŃ - PRZECHOWALNIA RZECZY, MEBLI, UBRAŃ


Toruń,
ul. Polna 29 a

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Nowoczesne kontenery do wynajęcia. Różne rozmiary. Monitoring, dostęp 24/7. Dogodny dojazd. Jedyny park kontenerów samoobsługowych w Toruniu. Zapraszamy - Toruń przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasze magazyny samoobsługowe Toruń są monitorowane i strzeżone 24/7, dzięki czemu przechowywane przedmioty są całkowicie bezpieczne. Tylko osoby posiadające kod dostępu do głównej bramy mogą dostać się do środka. Musisz zamknąć kontener na własną kłódkę. Żaden z pracowników nie ma zapasowych kluczy.

Atrakcyjne warunki


Płać tylko za przestrzeń, której potrzebujesz. Masz swobodę wyboru spośród wielu rodzajów magazynów samoobsługowych. Oferujemy magazyny o powierzchni 3m2, 6m2, 9m2 i 12m2. To Ty decydujesz, na jak długo wynajmujesz kontener – minimalny czas wynajmu to 1 miesiąc. Nasza ceny są zdecydowanie konkurencyjne.

Wygoda i elastyczność


Magazyny są wygodne, pojemne i bezpieczne, a co więcej zlokalizowane w doskonałym otoczeniu. Dzięki szerokim drogom dojazdowym nasi klienci mają możliwość swobodnego dojazdu pod magazyn i komfortowego rozładunku. Dokładamy wszelkich starań, byś był usatysfakcjonowany naszymi usługami. Dajemy Ci możliwość realizowania formalności online.


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Magazyn samoobsługowy, znany również jako SelfStorage, to nieduża przestrzeń, która wynajmowana jest osobom fizycznym lub firmom do przechowywania rzeczy. Magazyn samoobsługowy Toruń Pacamera24.pl gwarantuje klientom całodobowy dostęp do schowka przez 7 dni w tygodniu. Jest to w pełni bezpieczne miejsce do przechowywania z elastycznym leasingiem.


Czym jest self storage i dlaczego warto korzystać z magazynów samoobsługowych?
Bardzo często klienci indywidualni wykorzystują magazyny kontenerowe, jako środek alternatywny dla komórek lokatorskich, garaży, piwnic lub pomieszczeń gospodarczych. Firmy i podmioty gospodarcze traktują magazyny self storage jako elastyczne rozwiązanie, które pozwala na dowolne zwiększanie lub zmniejszanie wykorzystywanej powierzchni magazynowej.

Schowek można wynająć w sposób łatwy i intuicyjny, a cała procedura może być przeprowadzona on-line, co znacznie ułatwia użytkownikom korzystanie. Udostępniamy naszym klientom magazyny obsługowe w Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim, Warszawie, Lublinie i Gdańsku.

Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Magazyny samoobsługowe Toruń Pakamera24.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, a także dla firm. Oferujemy szeroki wybór powierzchni komórek do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Kontenery Self Storage stanowią dodatkową przestrzeń, której brakuje Ci w domu lub w mieszkaniu. Co można przechowywać w magazynach Pakamera24.pl? Między innymi:

 • meble,
 • sprzęt turystyczny,
 • rowery, skutery, quady i motocykle,
 • kolekcje i pamiątki,
 • pudła przeznaczone na przeprowadzki,
 • wszystkie inne rzeczy na inne potrzeby.

Firmom

Kontenery samoobsługowe Toruń, które oferuje firma Pakamera24.pl, stanowią świetny wybór dla firm, potrzebujących dodatkowej powierzchni do przechowywania. To, co nas wyróżnia to elastyczna umowa najmu i szeroki wybór kontenerów i schowków, które będą idealne do przechowywania:

 • materiałów i budowlanych maszyn,
 • towarów firm e-commerce,
 • dokumentacji oraz materiałów promocyjnych,
 • próbek produktów,
 • niewykorzystywanych mebli biurowych i sprzętu biurowego.

Planujesz przeprowadzkę? Sprawdź jak możesz wykorzystać magazyny self storage. Przechowanie mebli i rzeczy Toruń.

Atrakcyjna cena najmu
U nas wynajmiesz powierzchnię magazynową w atrakcyjnej cenie. Co więcej, nie musisz wynajmować dużej przestrzeni. Ceny najmu zależą od indywidualnych potrzeb, wybranej wielkości kontenera lub magazynowego boxu. Jak wygląda proces najmu? Przede wszystkim musisz wybrać konkretny rozmiar komórki. W umowie nie ma żadnych dodatkowych kosztów i „haczyków”. Oferujemy Ci nieograniczony dostęp do magazynów i elastyczną umowę najmu. Możesz dodawać lub zbierać przedmioty, jeśli będzie taka potrzeba.

Magazyny dostępne są dla wszystkich klientów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Boxy magazynowe wynajmujemy na tak krótko, jak miesiąc, a co więcej swoje rzeczy możesz zatrzymać w nich na tak długo, jak potrzebujesz.

Bezpieczne rozwiązania
Magazyny samoobsługowe Toruń z Pakamera24.pl stanowią bezpieczne rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i całej Twojej firmy. Wszystkie magazyny monitorujemy i chronimy przez całą dobę. Masz zagwarantowaną prywatność, gdyż to tylko Ty będziesz posiadaczem kłódki do kontenera.

Twój dom stanowi Twoją prywatną przestrzeń, którą latami organizujesz tak, jak potrafisz. Magazyny samoobsługowe Pakamera24.pl są w stanie zastąpić miejsce na strychu, piwnicy i czy też dodatkowy pokój w mieszkaniu.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, którym brakuje dodatkowej przestrzeni do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Jeżeli jesteś pozbawiony miejsca w mieszkaniu lub domu, lub nie chcesz zagracać piwnicy, zapraszamy do kontaktu! Możemy zaoferować Ci kontenery w różnych rozmiarach, a co więcej elastyczną umowę najmu.

W magazynach samoobsługowych Toruń, dbamy o wysoki poziom bezpieczeństwa, z uwagi na co cały obiekt jest monitorowany przez całą dobę. Po dokonaniu wynajmu boxu self storage masz nieograniczony dostęp do wszystkich swoich rzeczy 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu Przechowasz u nas meble, urządzenia domowe i turystyczne, opony samochodowe, dziecięce zabawki, pamiątki, narzędzia oraz wszystko to, co nie mieści się w Twojej przestrzeni mieszkalnej. Zapraszamy!


SKŁADOWANIE RZECZY - PRZECHOWYWANIE UBRAŃ - RZECZY - MEBLI - TORUŃ - PRZECHOWALNIE


Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>