Magazyny spożywcze Gdańsk - wynajem miejsc paletowych

MAGAZYNOWANIE GDAŃSK


Gdańsk, ul. Słowackiego 185

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Bezpośrednie sąsiedztwo lotniska. Dogodny dojazd. Największy park kontenerów magazynowych, którym dysponujemy.

Zapraszamy - Gdańsk przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Pakamera24 to firma, która zajmuje się wynajmem magazynów samoobsługowych (Self Storage) w Gdańsku w atrakcyjnych cenach. Z kontenerów klienci mogą korzystać przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. To komfortowe i bezpieczne miejsce do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów z elastyczną umową najmu. Magazyny na wynajem w Gdańsku są pojemne, proste w obsłudze i zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu. Dzięki szerokim drogom dojazdowym można swobodnie dojechać do kontenera i przeprowadzić łagodny rozładunek. Z troski o komfort klientów firma Pakamera24 umożliwia załatwienie formalności online, a także gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność. Z oferty mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Powierzchnie magazynowe to świetna alternatywa dla schowków, komórek lokatorskich, piwnic, garaży i pomieszczeń gospodarczych. W Pakamera24 możesz przechowywać takie przedmioty jak meble, sprzęty domowe, narzędzia, zabawki i wiele innych.


Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>