MAGAZYNY SPOŻYWCZE GORZÓW - WYNAJEM MIEJSC PALETOWYCH

PO

MAGAZYNOWANIE GORZÓW WIELKOPOLSKI 


Gorzów Wielkopolski,
ul. E.Zawackiej 3 

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Świetna lokalizacja. Monitoring i oświetlenie. Dostęp 24/7. Nowoczesny park kontenerów magazynowych. Pierwszy magazyn samoobsługowy w Gorzowie. Zapraszamy - Gorzów Wielkopolski przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Nasza oferta:

Pakamera24 oferuje wynajem powierzchni magazynowej w Gorzowie Wielkopolskim w atrakcyjnych cenach. Magazyny (Self storage) są udostępniane klientom przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Klienci mogą trzymać w nich swoje przedmioty tak długo, jak potrzebują. Firma oferuje elastyczną umowę najmu, a także daje gwarancję bezpieczeństwa i prywatności. Klient jest jedynym posiadaczem kłódki do własnego kontenera. Oferta jest kierowana zarówno do osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Powierzchnie na wynajem mogą być doskonałą alternatywą dla schowków, komórek lokatorskich, piwniczek, piwnic, garaży i pomieszczeń gospodarczych. W magazynach od Pakamera24 można przechowywać różnorodne przedmioty od mebli i sprzętów domowych, przez zabawki, po narzędzia i wszystko to, co nie mieści się w domu lub firmie.
Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>