MAGAZYNY SPOŻYWCZE TORUŃ - WYNAJEM MIEJSC PALETOWYCH

MAGAZYNOWANIE TORUŃ


Toruń, ul. Polna 29 a

Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Nowoczesne kontenery do wynajęcia. Różne rozmiary. Monitoring, dostęp 24/7. Dogodny dojazd. Jedyny park kontenerów samoobsługowych w Toruniu. Zapraszamy - Toruń przechowalnie rzeczy.

Cennik

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz obiekt zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Należy podkreślić to, że nikt nie może wejść na teren naszej placówki bez posiadania kodu dostępu. Osoby zatrudnione w tym miejscu nie posiadają zapasowych kluczy do kłódek.

Atrakcyjne warunki


Boksy posiadają różne rozmiary. Dotyczy to oddziału firmy Pakamera24.pl zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim, jak też w każdym innym mieście, w którym prowadzi ona swoją działalność. Wybierz ten magazyn samoobsługowy, który odpowiada Twoim potrzebom. 

Wygoda i elastyczność


Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybierz schowek, w którym zmieszczą się wszystkie przedmioty, które chcesz przechować. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


Na czym polega self storage?

Pakamera24 to firma, która zajmuje się wynajmem magazynów samoobsługowych (nowoczesnych kontenerów) w Toruniu o różnych rozmiarach z dostępem dla klientów przez 24 godziny na dobę w tygodniu. Oferta z elastyczną umową najmu oferowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Self Storage, czyli powierzchnie magazynowe mogą być świetną alternatywą dla komórek lokatorskich, garaży, piwnic lub pomieszczeń gospodarczych. Wynajem schowka jest bardzo łatwy i intuicyjny, a cała procedura może być przeprowadzona całkowicie on-line, co aktualnie jest bardzo doceniane przez użytkowników tego rodzaju powierzchni magazynowej. Firma Pakamera24 zapewnia prywatność i bezpieczeństwo - klient jest jedynym posiadaczem kłódki do swojego kontenera.


Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>