SELF STORAGE 

      MAGAZYN TORUŃ

TORUŃ - MAGAZYNY - SELF STORAGE


Magazyn Toruń,
ul. Polna 29 a

Co to jest magazyn self storage?

Magazyn "Self Storage" to rodzaj przechowalni rzeczy, która oferuje wynajem indywidualnych, zabezpieczonych pomieszczeń lub kontenerów różnych rozmiarów. Klienci mogą przechowywać tam swoje przedmioty na określony czas, najczęściej płacąc miesięczny abonament. Jest to popularne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania rzeczy, na przykład podczas przeprowadzki, remontu domu czy po prostu z powodu braku miejsca w domu czy mieszkaniu.

Klienci samodzielnie przewożą swoje rzeczy do magazynu, a następnie mają do nich swobodny dostęp w wyznaczonych godzinach. Magazyny "Self Storage" zwykle oferują zabezpieczenia takie jak monitoring, oświetlenie, alarmy, a czasem także dostęp do ochrony. Są to wygodne rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i firm potrzebujących dodatkowej przestrzeni magazynowej.


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych - Pakamera24 ?

Oferujemy Państwu ekskluzywne i nowoczesne opcje wynajmu kontenerów w różnych rozmiarach. Cechuje je doskonały monitoring, dostępny przez całą dobę, a także dogodny dojazd. Jesteśmy jedynym parkiem kontenerów samoobsługowych w Toruniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Toruńskiej Przechowalni Rzeczy - Pakamera24 magazyn Toruń.

Cennik - magazyn Self Storage Toruń

Wynajmij dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebujesz!


Dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Bezpieczeństwo


Nasz magazyn self-storage to nie tylko idealne miejsce do bezpiecznego przechowywania rzeczy, ale również gwarantujemy pełen nadzór 24/7 nad tym obiektem. Zapewniamy, że pozostawione tam przedmioty są całkowicie bezpieczne, a teren obiektu jest dostępny tylko dla osób, które posiadają kod dostępu do bramy wjazdowej. Wszystkie rzeczy są przechowywane w specjalnych kontenerach, zamkniętych na kłódkę, do których dostęp ma tylko właściciel.

Atrakcyjne warunki


Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych, które są dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów magazynów, a mianowicie magazyny samoobsługowe w Gdańsku. Co więcej, w ofercie posiadamy różne rodzaje kontenerów, w tym o powierzchni 3m2, 6m2, 9m2 i 12m2. Dzięki nam masz dostęp do wielu opcji wyboru okresu wynajmu, który spełnia Twoje wymagania, minimalny okres to tylko 1 miesiąc. Wszystko to w atrakcyjnych cenach, na które możesz sobie pozwolić.

Wygoda i elastyczność


Nasze kontenery magazynowe, dostępne na stronie Pakamera24.pl, są pojemne, bezpieczne oraz wygodne. W dodatku, umiejscowione są w doskonałych lokalizacjach, dających swobodny wjazd oraz dogodny dojazd. Wszystkie formalności możesz szybko załatwić online, a specjalne drogi ułatwią rozładunek przedmiotów.


Na czym polega self storage i dlaczego warto skorzystać z magazynów samoobsługowych?

Self storage to nieduże, wynajmowane przestrzenie, w których firmy i osoby prywatne przechowują różnego rodzaju przedmioty. W magazynach Pakamera24.pl masz możliwość skorzystania ze schowka i przechowywania swojego dobytku przez 24 godziny na dobę przez cały tydzień i w weekendy. Przestrzeń jest bezpieczna i wysoce zabezpieczona, co znacznie redukuje ryzyko kradzieży i utraty przedmiotów. Umowę najmu magazynu reguluje w pełni profesjonalna i zrozumiała umowa.

Magazyny self-storage są idealnym rozwiązaniem dla osób indywidualnych chcących zastąpić piwnice, garaże, garderoby, komórki lokatorskie i pomieszczenia gospodarcze. Są one również bardzo elastyczne dla firm i przedsiębiorstw. Pozwalają na dowolne zwiększenie lub zmniejszenie powierzchni magazynowej.

Wynajem magazynów jest prosty i intuicyjny, a całą procedurę można przeprowadzić w pełni online. Magazyny samoobsługowe dostępne są w wielu miastach, takich jak Gdańsk, Warszawa, Lublin, Toruń i Gorzów Wielkopolski.Kontenery self storage - dla kogo jest nasza oferta?

Za pośrednictwem magazynów samoobsługowych oferowanych przez Pakamera24.pl w Toruniu, zarówno osoby prywatne jak i firmy mają dostęp do szerokiego wyboru powierzchni komórek dostępnych do wynajęcia.

Osobom prywatnym

Kontenery Self Storage stanowią dodatkową przestrzeń, której brakuje Ci w domu lub w mieszkaniu. Co można przechowywać w magazynach Pakamera24.pl? Między innymi:

 • meble,
 • sprzęt turystyczny,
 • rowery, skutery, quady i motocykle,
 • kolekcje i pamiątki,
 • pudła przeznaczone na przeprowadzki,
 • wszystkie inne rzeczy na inne potrzeby.

Firmom

Kontenery samoobsługowe Toruń, które oferuje firma Pakamera24.pl, stanowią świetny wybór dla firm, potrzebujących dodatkowej powierzchni do przechowywania. To, co nas wyróżnia to elastyczna umowa najmu i szeroki wybór kontenerów i schowków, które będą idealne do przechowywania:

 • materiałów i budowlanych maszyn,
 • towarów firm e-commerce,
 • dokumentacji oraz materiałów promocyjnych,
 • próbek produktów,
 • niewykorzystywanych mebli biurowych i sprzętu biurowego.

Marka pakamera24.pl jest własnością firmy Logistics Poland R1 Sp. z o.o. z siedzibą: Aleje Ujazdowskie 26/58, 00-478 Warszawa.

>